homepage možnosti 360° panorámy fotogalería rezervácia mapa cenník kniha hostí
bobrovec penzion privat aspenvilla
aspenvilla kuchynaspenvilla spolecenska mistnostaspenvilla pokojaspenvilla pokojaspenvilla pokojaspenvilla pokojpanoramas.cz
Privátne ubytovanie Benevyta v Bobrovci je ideálnym miestom pre zimnú alebo letnú dovolenku.Je vhodné pre rodiny s deťmi.
 • Izba č. 1

  3 postele + 2 prístelky
 • Izba č. 2

  3 postele + 1 prístelok
 • Izba č. 3

  4 postele
 • Izba č.4 = apartmán

  4 postele + 2 prístelky
Každá izba má vlastné sociálne zariadenie,satelitnú televíziu s veľkým množstvom staníc v rôznych jazykoch.Na varenie slúži plne vybavená kuchyňa.Na spoločné posedenie a stravovanie slúži spoločenská miestnosť k krbom a veľkým 116 cm LCD TV.Je možné prenajatie celého objektu. 200 m od objektu sa nachádza prírodná vodná nádrž s možnosťou kúpania. Hot news! WIFI pripojenie na internet v celom penzione FREE!!! Trampolína s priemerom 4,3m a hojdačky so šmykačkou pre deti!!!! GPS : 49°07'37.14"N, 19°37'14.98"E Pod krásnou scenériou Západných Tatier objavíte ubytovanie Bobrovec, ideálne pre výstup na vrch Babky či prechádzku k Bobroveckému vodopádu. Ubytovanie Liptovská Mara vyniká pestrou ponukou vodných športov aj plavbou vyhliadkovou loďou a ubytovanie Tatralandia vás privíta v zábavnom svete vodných atrakcií pre celú rodinu. S portálom UbytovanieNaSlovensku máte o super liptovskú dovolenku jednoducho postarané! Naše ubytovanie na Liptove - Benevyta Bobrovec Vám ponúka možnosť ubytovať sa v blízkosti vodnej nádrže Liptovská Mara. Na stránke ubytovanie Liptovská Mara nájdete tak aj náš privát, ktorý patrí medzi cenovo výhodné ubytovanie v Bobrovci. Prežite Vašu dovolenku v našom peknom a komfortnom ubytovaní. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu!
2006 © aspenvilla.com | web design & 360° VR > Panoramas.cz